Лед сијалица Е27 3W

Боја на светлина:3000/4000/6000K

85мкд
Со ДДВ: 13мкд
Статус: Има на залиха


Лед сијалица 3w E27

Боја на светлина:3000/4000/6000K

Гаранција 1 година

Користиме колачиња за веб страната.