Панел 12w Надграден 290ден

290мкд
Со ДДВ: 44мкд
Статус: Има на залиха


Панел 12w Надграден Круг и Коцка

Боја на светлина:3000/4000/6000k

Работи дирекно на 220v

Гаранција :1година

Користиме колачиња за веб страната.