Панел 24W Надграден 490ден

490мкд
Со ДДВ: 75мкд
Статус: Има на залиха


Надграден панел 24W Круг и Коцка

Боја на светлина:3000/4000/6000k

Работи дирекно на 220v

Гаранција: 1година

Користиме колачиња за веб страната.