Панел 18w вграден 350ден

350мкд
Со ДДВ: 53мкд
Статус: Има на залиха


Лед панел 18w вграден Круг и Коцка

Боја на светлина:3000/4000/6000k

Работи дирекно на 220v 


Користиме колачиња за веб страната.