Панел 18W Надграден 390ден

390мкд
Со ДДВ: 59мкд
Статус: Има на залиха


Надграден панел 18w Круг и Коцка

Боја на светлина: 3000/4000/6000k

Работи дирекно на 220v

Гаранција: 1година

Користиме колачиња за веб страната.