Панел 12w вграден 260ден

260мкд
Со ДДВ: 40мкд
Статус: Има на залиха


Панел 12w вграден Круг и Коцка

Боја на светлина:3000/4000/6000k

Работи дирекно на 220v

Гаранција:1година

Користиме колачиња за веб страната.