Лед цевка 9w 60см 4000к 170ден

170мкд
Со ДДВ: 26мкд
Статус: Има на залиха


Лед цевка 9w 60см

Боја на светлина:4000k

Работи дирекно на 220v

Користиме колачиња за веб страната.