Лед цевка 22w 1.5м 6000к 360ден

360мкд
Со ДДВ: 55мкд
Статус: Има на залиха


Лед цевка 22w 1.5м

Боја на светлина:6000k

Работи дирекно на 220v

Користиме колачиња за веб страната.