Лед цевка 18w 1.2м 4000к 195ден

195мкд
Со ДДВ: 30мкд
Статус: Има на залиха


Лед цевка 18w 1.2м

Боја на светлина:4000к

Работи дирекно на 220v

Користиме колачиња за веб страната.