Лед арматура Т8 9w 6000k 60см со прекинувач 195ден

195мкд
Со ДДВ: 30мкд
Статус: Има на залиха


Арматура Т8 60см 9w

Боја на светлина:6000k

Работи на напон 220v

Со вграден прекинувач на самата арматура

Користиме колачиња за веб страната.