Лед арматура T8 18w 6000k 1.2м со прекинувач 295ден

295мкд
Со ДДВ: 45мкд
Статус: Има на залиха


Лед арматура Т8 18w 1.2м

Боја на светлина:6000k

Работи на напон 220v

Со вграден прекинувач на самата арматура

Користиме колачиња за веб страната.