Лед арматура Т8 14w 6000к 90см со прекинувач 259ден

259мкд
Со ДДВ: 40мкд
Статус: Има на залиха


Лед арматура Т8 90см 14w

Боја на температура:6000K

Работи на напон 220v

Со вграден прекинувач на самата арматура

Користиме колачиња за веб страната.