Лед лента 220v 4.8w плава водоотпорна 80ден/1м

80мкд
Со ДДВ: 12мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 4.8w плава со силиконска заштита(водоотпорна)

Работи на напон 220v

Заштита:ИП65

Користиме колачиња за веб страната.