Лед лента 220v 15w топлобела водоотпорна 140ден/1м

140мкд
Со ДДВ: 21мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 220v топлобела со силиконска заштита(водоотпорна)

Боја на светлина:3000k

Работи на напон 220v

Заштита:ИП65


Користиме колачиња за веб страната.