Лед лента 220v 14.4w топлобела водоотпорна 130ден/1м

130мкд
Со ДДВ: 20мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 14.4w топлобела со силиконска заштита(водоотпорна)

Боја на светлина:3000k

Работи на напон 220v

Заштита:ИП65

Користиме колачиња за веб страната.