Лед лента 220v 14.4w РГБ водоотпорна 150ден/1м

150мкд
Со ДДВ: 23мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 14.4w РГБ со силконска заштита(водоотпорна)

Работи на 220v

Заштита:ИП65

Користиме колачиња за веб страната.