Лед лента 12v 7.2w бела 99ден/1м

99мкд
Со ДДВ: 15мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 7.2w бела

Боја на светлина:6000k

Работи на напон 12v

Лентата е самолеплива

Заштита ИП20

Користиме колачиња за веб страната.