Лед лента 12v 4.8w зелена водоотпона 100ден/1м

100мкд
Со ДДВ: 15мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 4.8w зелена со силиконска заштита(водоотпорна)

Работи на напон 12v

Лентата е ссамолеплива

Заштита ИП65

Користиме колачиња за веб страната.