Лед лента 12v 4.8w бела водоотпорна 100ден/1м

100мкд
Со ДДВ: 15мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 4.8w бела со силконска заштита(водоотпорна)

Боја на светлина:6000k

Работи на напон 12v

Лентата е самолеплива

Заштита ИП65

Користиме колачиња за веб страната.