Лед лента 12v 4.8w бела 55ден/1м

55мкд
Со ДДВ: 8мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 4.8w бела

Боја на светлина:6000к

Работи на напон 12v

Лентата е самолеплива

Заштита ИП20

Користиме колачиња за веб страната.