Лед лента 12v 14.4w топлобела 140ден/1м

140мкд
Со ДДВ: 21мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 14.4w топлобела

Боја на светлина:3000k

Работи на напон 12v

Лентата е самолеплива

Заштита ИП65

Користиме колачиња за веб страната.