Лед лента 12v 14.4w РГБ водоотпорна 200ден/1м

200мкд
Со ДДВ: 31мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 14.4w РГБ со силиконска заштита(водоотпорна)

Работи на напон 12v

Лентата е самолеплива

Заштита:ИП65

Користиме колачиња за веб страната.