Лед лента 12v 14.4w РГБ 160ден/1м

160мкд
Со ДДВ: 24мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 14.4w РГБ

Работи на напон 12v

Лентата е самолеплива

Заштита:ИП20

Користиме колачиња за веб страната.