Лед лента 12v 14.4w бела водоотпорна 160ден/1м

160мкд
Со ДДВ: 24мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 14.4w бела со силиконска заштита(водоотпорна)

Боја на светлина:6000k

Работи на напон 12v

Лентата е самолеплива

Заштита:ИП65

Користиме колачиња за веб страната.