Лед лента 12v 14.4w бела 140ден/1м

140мкд
Со ДДВ: 21мкд
Статус: Има на залиха


Лед лента 14.4w бела

Боја на светлина - 6000к

Работи на напон 12v

Лентата е самолеплива

Заштита ИП20

Користиме колачиња за веб страната.